چگونه لینک ۱ گوگل شویم

چگونه لینک ۱ گوگل شویم

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل یکی از چالش ‌برانگیزترین و اصلی‌ترین دغدغه ‌های متخصصین حساب می آید برای قرار گرفتن در صفحه نخست تنها در صورت امکان پذیر می باشد که تمامی تکنیک های سئو سایت ها را به بدترین شکل ممکن اجرا کرده باشید.

این نکته را باید مد نظر داشته باشید که برای این را قرار نیست کار بسیار سختی را انجام دهید و اصلا نگران نباشید.

بنابراین این مقاله با ما همراه باشید تا روش‌های قرار گرفتن در صفحه اول گوگل را به شما آموزش دهیم حدود ۷۵ درصد افراد زمانی که در گوگل به دنبال راهی هستند و جستجوی خود را انجام دهند.

صفحه اول رو به پایین استوری نمی‌کند این موضوع نشان می‌دهد که نه تنها قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل مورد اهمیت است بلکه این که جز صفحه نتیجه برتر صفحه اول گوگل باشید بسیار حائز اهمیت می باشد.

اگر پاسخ مناسبی به این سوال که چگونه در صفحه اول پیج قرار بگیرند دارید و باید بسیار مقدار بسیار زیادی از ترافیک طبیعی موجود را از دست بدهید و میزان کلید گردش و هزینه در زمینه سئو سایت خود کرده را داشته باشید.

این ترافیک طبیعت وجود دارد چرا که حدود ۹۳ درصد از اطلاعات از طریق موتورهای جستجو و ابداع می‌شود بر اساس آمارهای به دست آمده ماهانه به طور کلی یک تریلیون جستجو در فضای مجازی اتفاق می‌افتد به بهترین شکل امکان پذیر باشد.

مطالعه بیشتر:  کسب درآمد از سایت

باید بتواند و غیر قابل توجهی از این جستجو را به سمت صفر تا سایت جذب کند و همین ترتیب کسب و کار بهبود می‌بخشد و این مسئله‌ای که وجود دارد این است که تعداد بسیاری از صاحبان وب سایتها چگونگی آوردن ساعت ۲۰ تا اول نمی دانند.

در نتیجه نمی تواند عملکرد خوبی در مقایسه با رقبای خود داشته باشند.

همین مسئله می‌تواند نشان‌دهنده قرار گرفتن در صفحه اول گوگل باشد.

شما باید از بهترین تکنیک هایی که در زمینه وجود دارد استفاده نمایید و به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای فهمیدن نحوه قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل حتما مطالب زیر تا مطالعه کنید.

دقت کنید که حتما لازم نیست از اینکه روش‌های معمول سایت استفاده کنید تا بتوانید برای عبارت کلید موردنظرتان رنگ مناسبی دریافت نمایید.

قبل از آن را بررسی کنید که دلیل اینکه شما نمی توانید رتبه اول در سایت قرار بگیرید سپس بهترین و مناسب ترین تکنیک هایی که در زمینه وجود دارد را به شما آموزش می دهیم.

تکنیک ها و عوامل موثر در آوردن سایت به صفحه اول گوگل

شما باید از تکنیک های منحصر به فرد استفاده نمایید تا بتوانید برند خودرو ارتقا دهید

 استفاده از کلمات کلیدی طولانی

چگونه لینک ۱ گوگل شویم
چگونه لینک ۱ گوگل شویم

اگر شما می توانید برای کلمات کلیدی مورد نظر خود در رقابت‌های بالای رنگ خوبی دریافته‌اند استفاده از طریق کلمات کلیدی طولانی است به عنوان مثال با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل را برای عبارت سئو انجام دهید.

بهتر است از عبارات کلیدی طولانی مثل سئو و سایت برای کسب و کار های اینترنتی استفاده کنید البته باید دقت داشته باشید که هر کدام از این عبارت های طولانی می تواند ترافیک بسیار زیادی را برای شما به وجود آورد.

مطالعه بیشتر:  دلایل کند بودن سرعت سایت

تنها در صورتی می‌تواند بهترین عملکرد را از کلمات کلیدی داشته باشید که مجموع تعداد زیادی از آن ها در محتوای خود به کار برده باشد.

با توجه به آمار هایی که دارید در بخش قابل توجهی از جستجو های گوگل کلمات کلیدی طولانی به خود اختصاص داده می‌شود به گرفتن برای عبارت کلیدی طولانی بسیار ساده تر است.

بر اساس که یک تحقیق انتشار پیدا کرده است در رابطه با آمازون حدود ۵۷ درصد از کل فروش را از طریق بر روی کلمه کلیدی طولانی به دست آورد است.

رنجی که شما بتوانید اطلاعات دقیقی در ادوار مسئله مورد نظر کاربران خود در صفحات وب سایت به چه روشی می توان عملکرد خوبی در زمینه آوردن سایت صفحه اول گوگل و لینک شدن ارائه دهید.

به تازگی شروع به کار کرده اید و می خواهید که در صفحه اول گوگل قرار بگیرد از کلام طولانی استفاده کنید و ویژگی آن از کلمات کلیدی کوتاه استفاده نمایید همانطور که گفته شد رقابت در کلمات کلیدی بسیار موثر است.

استفاده از ابزار برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

چگونه لینک ۱ گوگل شویم
چگونه لینک ۱ گوگل شویم

بسیاری از افراد از همین نتایج پولی برای کسب اطلاعات مورد نظر خود استفاده می‌کنند.

نکته جالبی که در این زمینه وجود دارد این است که نتایجی که از طریق صفحهبه نمایش می آید کاملاً مرتبط با عبارات کلیدی جستجو شده نیستند در نتیجه شما نباید برای عبارت کلیدی مورد نظرتان دنبال محتوا باشید.

ولی می‌تواند تنها در مورد رابطه با محصول یا خدماتی که می توانیم در مورد آن ارائه کنید توضیح دهید و کاربران را به سایت خود بکشانید بنابراین نحوه قرار گرفتن در سایت اول شدن از طریق adwords کم متفاوت اثر می تواند تاثیر بر عملکرد و کسب و کارتان گذارد.

مطالعه بیشتر:  لینک سازی خارجی در سایت

تولید مقاله های بیشتر نسبت به رقبا

چگونه لینک ۱ گوگل شویم
چگونه لینک ۱ گوگل شویم

شما می توانید تمامی پست های خود را در بیشتر آنها از عبارات کلیدی مشابه استفاده کنید استراتژی شما در واقع باید به این شکل باشد که بر روی کلمات کلیدی متمرکز باشد.

این نکته نشان دهنده این باشد که شامل تعداد بسیار زیادی از مقالات را برای وبسایت تولید و ترجمه توانایی بیشتری در سایت قرار بدهید.

شانس بیشتری برای دریافت رنک های بهتر از طرف گوگل خواهید داشت هر چه بیشتر تولید محتوا کنید در نتیجه مقاله های بیشتری در سایتتان انتشار پیدا می‌کند و این مقاله به صورت جداگانه ترافیک خاصی را برای سایتتان به ارمغان می آورد.

بر اساس تحقیقات جدید سئو آن دسته از وب‌سایت‌هایی که می‌تواند به موفقیت‌های بزرگی برسند رتبه های برتر را داشته باشند ماهانه حداقل ۱۵ پستی را تولید می‌کنند و در سایت‌ها بارگذاری می‌شود.

این امر ممکن است شما با کمتر تولید کردن محتوا بتوانید رقابت این وب سایت خود را کنار بزنید و در رتبه اول سرچ گوگل قرار بگیرید.

هر هفته یا هر ماه را انجام داده و تصمیم میگیرد که در چه منطقه ای قرار دارد بعد از آن می توانید با خیال راحت و با یک برنامه کاربردی فعالیت‌های مرتبط با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل را به خود اختصاص داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد