طراحی لوگو سایت

طراحی لوگو سایت

لوگو برای سایت یک هویت تصویری به حساب می آید و باعث سرزندگی سایت می شود لوگو می‌تواند ترتیب از حروف انگلیسی و فارسی و لاتین باشد و در جا های مختلف استفاده می‌شود لوگو معمولاً با استفاده از یک طرح گرافیکی به وجود می‌ آید لوگو دامنه های بسیار مختلفی دارد و با استفاده از یک لوگو طراحی می شوند.

لوگوی سایت معمولاً یک عکس است که از مکان‌ های مختلف گرفته می‌شود لوگو تقریباً برای تمام سایت ها استفاده می گردد.

لوگو قسمت اصلی در هر ساعت به حساب می‌آید لوگو ها مدل های مختلفی دارد و معمولاً در گوشه ‌های ویدیو عکس تصاویر گیف ها ثبت می شود و باعث می شود که اگر محتوای سایت در جای دیگر مشاهده شد سریع افراد آدرس سایت اصلی که تولید محتوا بر روی آن شده است را پیدا کنند.

لوگو ها بسیار اهمیت هستند و کاربرد بسیار زیادی دارد لوگو ها یکی از برند های اصلی و حساب می‌ آید لوگو مدل های مختلفی دارد و افراد زیادی با توجه به سلیقه خود از آنها استفاده می کنند و بیشتر لگو هایی که در سایت استفاده می شوند اگر بر روی آن ها ضربه زده شود به سایت مورد نظر وارد میشود.

لوگو معمولا مرتبط و مفهومی است بسیاری از افراد فکر می‌کنند که لوگو فقط یک عکس نقاشی است اما این یک اشتباه است.

لوگو ها معمولاً بر اساس محتوایی که سایت دارند مشخص می‌شود که سایت مربوط به چیست یک لوگو به بیننده ها کمک فراوانی می‌کند لوگو معمولاً مفهومی را برای بیننده ها دارد و باعث می شود که آنها به راحتی آنها را بفهمند لوگوهای یکی از بهترین ابزارها برای سایت است و باعث می شود که سایت شما در اذهان عمومی باقی بماند.

مطالعه بیشتر:  طراحی ریسپانسیو سایت در المنتور

بنابراین لوگو باید استاندارد هایی داشته باشد لوگو ها معمولاً نماد امنیت سایت به حساب می آید و باعث می‌شود که فردی که از سایت شما محصول  و یا خدماتی را می خرد خیالش آسوده باشد برای توسعه کسب و کار بسیار مفید است و اگر شما به کسب و کار های مختلفی مشغول هستید می توانید با استفاده از لوگو کسب و کارهای تان را رونق دهید.

بنابراین لوگو ها از دیر باز مورد استفاده افراد قرار گرفته است امروزه لوگوی یکی از قسمت های اصلی هر سایت به حساب می ‌آید اگر در طراحی لوگو ماهر نیستید می توانید آن را به دست افراد ماهر بسپارید و این گونه کارتان راحت تر پیش می رود.

راه های ساخت لوگو برای سایت

طراحی لوگو سایت
طراحی لوگو سایت

راه های مختلف برای ساخت لوگو وجود دارد می توانید نرم افزار های مختلف را دانلود یا خریداری کنید و آموزش آن را برای ساخت لوگو پیدا کنید و گاها به صورت حرفه‌ ای و نیمه‌حرفه ‌ای دیده می‌شوند لگو هایی که در مرکز ما وجود دارد بسیار باکیفیت و می‌توانید آن را از طریق تمرکز ما تهیه کنید و با توجه به محتوای پیج تان را به دستتان برسد.

فلسفه طراحی لوگو برای سایت چیست

طراحی لوگو سایت
طراحی لوگو سایت

لوگو بسیار مختلفی از همان طور که می دانید در زمان های قدیم استفاده از مهر و موم بسیار رواج داشت در واقع همان مهر و موم استفاده می شود لوگوی یکی از عوامل بسیار مهم است که هویت فرد را در وبسایت فرد را مورد تحلیل قرار می‌دهد و گاه مدل های فراوانی دارد و امروزه توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کنند.

مطالعه بیشتر:  لینک سازی داخلی

لوگو ها به سایت اجازه می دهد که به راحتی با سایت های دیگر رقابت کنند و گاها در بالاترین حالت می‌گیرند و یک تفاوت مثبت باعث میگ ردد که از سایر رقبا پیشی بگیرند لوگوها در افزایش فروش محصول سایت بسیار تاثیر گذار هستند و یک استراتژی بسیار قوی به حساب می ‌آیند.

لوگو ها معمولاً رنگ های شان بسیار خاص است و هر چقدر خاص تر باشد باعث تمایز سایت با سایت های دیگر می شود و میزان فروش محصول یا خدمات بیشتر می‌شود بنابراین لوگو ها نقش بسیار زیادی در فروش افراد دارد.

در ساخت لوگو ها باید دقت داشته باشید که لوگوی که طراحی می شود استاندارد باشد اگر ابعاد آن به صورت استاندارد باشد باعث میشود که به سایت شما لطمه وارد کند و افراد تمایل به استفاده از محصولات شما نداشته باشند در بالا رفتن طرفداران وب سایت شما کمک فراوانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد