تگ یا برچسب گذاری در سایت

تگ یا برچسب گذاری در سایت
 • تگ یا برچسب گذاری در سایت

  با استفاده از طرح های مناسب در بخش محصولات مقالات و صفحات مختلف سایت امروزه بسیار رواج پیدا کرده است و با استفاده از برچسب ها در سایت با باید طبق روش و اصول خاصی باشد و نیاز به تجربه دارد.

  در غیر این صورت ممکن است به سایت آسیب بزند در این مقاله می خواهیم شما را با برچسب گذاری آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

  برچسب چیست

  تگ یا برچسب گذاری در سایتتگ یا برچسب گذاری در سایت

  تگ یا برچسب گذاری در سایت

  برچسب یا تک مطالب و کلیاتی در رابطه با مقالات و صفحات وب سایت را به ما نشان می دهد استفاده از تگ های در وب سایت به کاربران این اجازه را می‌دهد که به محتوای سایت ما دسترسی آسان تری پیدا کنند.

  به موتور های جستجو کمک کنند که محتوای ما را به صورت بهتری ترک کنند و ایندکس بهتری را نشان دهنده کاربرد برچسب ها در سایت بسیار متفاوت است اما در شرایطی که اصول صحیح آن را ندارید می تواند برای شما مشکل ایجاد کند.

  تفاوت برچسب و دسته بندی در چیست

  برچسب ها در سایت نوع دسته بندی می باشند که دسته ‌های مختلفی را به یکدیگر مرتبط می سازند برچسب ها به محتوای هر مقاله می‌ نویسند یا محصولی که می‌سازید بستگی دارد.

  بیشتر بخوانید!  سایت چیست

  دسته بندی ها بر اساس موضوع یک نوشته یا دست های متفاوت انجام می گیرد فرض کنید شما یک دسته بندی به نام آموزش سئو را داشته اید.

  از طرف یک مقاله تحت عنوان لینک سازی خارجی هم در دست آموزش قرار می‌دهد اما در ساده سازی بخشی از سئو خارجی است از صفحه میتوان از طریق یا برچسب سئو خارجی هم استفاده کنید برچسب گذاری سایت خیلی حساس است و نیاز به باید ها و نبایدها و دانستن نکات است.

  اصول برچسب گذاری در سایت شامل چه مواردی است

  تگ یا برچسب گذاری در سایت

  تگ یا برچسب گذاری در سایت

  برچسب کوتاه برچسب کم استفاده چندباره عدم استفاده از کلمات کلیدی به عنوان برچسب تفاوت قائل شدن بین دسته بندی و تگ است حرکت یک بار در یک صفحه استفاده شود.

  استفاده از برچسب کوتاه در برچسب گذاری در سایت

  به پیشنهاد متخصصین سئو بهتر است که چک کردن یا برچسب‌گذاری که استفاده می کنید حداکثر تا سه کلمه باشد و اصطلاحاً کوتاه باشد.

  شاید باید سعی کنید که در کوتاه ترین کلمات و عبارات بخش‌های مختلف سایت را با استفاده از برچسب ها به یکدیگر مرتبط سازی کوتاه بودن برچسب قاب این موضوع بر می‌گردد که برچسب نباید زیاد تخصصی شود و بتوان در تمامی مقالات و محصولات از آنها استفاده کرد

  تعداد برچسب های کم

  زیاد بودن تعداد برچسب در این مقاله با یک صفحه کاربران سایت را می تواند دچار سر درگمی کند که این جالب نیست و تجربه کاربران سایت ضربه می زند حدود ۲ تا ۴ برچسب در هر نوشته کاملا کافی است.

  بیشتر بخوانید!  بهترین راه حل ساخت سایت

  در غیر این صورت ممکن است تگ کردن در سایت معایبی را به همراه بیاورد که به سئو سایت ضربه بزند از جمله معایب برچسب گذاری بسیار زیاد در سال موجب ایجاد صفحات بی کیفیت و زیاد میشود

  استفاده مجدد از تگ ها در نوشته های جدید

  تعداد و برچسب ها در برچسب گذاری محتوا باید به گونه‌ای باشد که چندین مقاله را به هم ربط داده شود.

  اگر شما یک برچسب انتخاب کنید که فقط برای یک موضوع مقاله باشد این کار کاملا اشتباه است و به سایت ضربه می ‌زند و اساساً صفحه شما بی ارزش تلقی می شود

  عدم استفاده از کلمه کلیدی به عنوان برچسب

  تگ یا برچسب گذاری در سایت

  تگ یا برچسب گذاری در سایت

  خیلی از وقت ها کلمه کلیدی به عنوان برچسب در این صفحه استفاده می‌شود که این کار کاملا اشتباه می باشد و او را پایین آورد زیرا دو تا صفحه مختلف یکی باهات مقاله و و یا محصول و یک با برچسب به کلیدی به وجود می‌آید و این دو صفحه کاملا با هم رقابت می‌کنند از طریقه ایجاد برچسب در سایت حتما باید به این موضوع دقت کنید.

  تفاوت برچسب و دسته بندی دقت کنید

  همانطور که گفته شد دسته بندی با تک فرق می کند پس نحوه کاربرد آن ها هم با هم متفاوت است برچسب با یک موضوع کلی ترین را ارائه می ‌دهند.

  کاربرد برچسب ‌ها درصد کمتر از دسته بندی ها می باشد ولی این به معنی نیست که آن را کم اهمیت هستند هرگز از نام یک دسته بندی در سایت خود به عنوان برچسب استفاده نکنید.

  بیشتر بخوانید!  دلایل تولید محتوای یونیک در سایت

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  6 + پنج =