تاثیر سرعت سایت در سئو

تاثیر سرعت سایت در سئو

همانطور که می دانید امروزه خرید بسیاری از کالا های از طریق اینترنت انجام شود و در عین حال هنوز هم افراد با کمبود وقت مواجه می شوند.

گوگل سریعترین و بهترین راه برای پاسخ دادن به سوالات است وقتی سرعت وبسایت پایین باشد افراد نمی توانند وارد سایت شود ولی اگر سرعت وب سایت شما بالا باشد فرد از سایت شما خارج نمی شود از آن استفاده و زمان بیشتری را در سایت شما می گذراند.

هرچه تجربه کاربری بهتر باشد گوگل به شما امتیاز بالاتری می دهد سئو سایت شما به مراتب بالاتر می ‌رود حتما متوجه شدید که سرعت سایت در تولید محتوای خوب و مفید چقدر موثر است.

اهمیت سرعت سایت در میزان فروش

 افزایش سرعت سایت
افزایش سرعت سایت

امروزه رقابت زیادی میان سایت های فروشگاهی و کاربرانی که به دنبال بهترین سایت برای خرید و فروش و کالاهای شان هستند بسیار زیاد شده است سرعت سایت در کنار بقیه عوامل بسیار حائز اهمیت است.

طراحی سایت بهینه کار دشواری باشد و نیاز به مهارت های خاص و جامعه دارد به عنوان مثال اگر شما داری سایتتان را به کندی بارگذاری کنید احتمال زیاد کاربر خسته میشود و سایت‌تان خارج می گردد.

این مسئله باعث کاهش سود در سایت شما می شود و تاثیر انچنانی در سایت شما نمی گذارد. اما در مقدار فروش و کالایی تا می‌تواند تاثیرگذار باشد این روند باعث بهتر شدن تجربه کاربری و جلب اعتماد آنها نسبت به شما می شود.

مطالعه بیشتر:  آنلاین سازی کسب و کار

سرعت سایت تاثیر مستقیم بر سرعت ورودی و خروجی سایت دارد به زودی متوجه خواهید شد که تاثیر و غیرمستقیم بر کسب و کارتان می گذارد.

تاثیر سرعت در ثبت صفحات توسط گوگل

همانطور که می‌دانید گوگل توسط ربات هایی از صفحات مختلف سایت مورد بررسی قرار می‌دهد و سرعت سایت شما برای این محتوا توسط ربات ها موثر است یعنی هر چقدر سرعت سایت شما بالاتر برود سرعت صفحه ها بالاتر می‌ شود.

در نتیجه سرعت سایت شما پایین‌تر بیاید امکان دارد گوگل نتواند برخی از صفحات آن را پیدا کند این مسئله در طولانی مدت به سایت اسیب می رساند مخصوصاً برای سایت های بزرگ مسئله مورد اهمیت است چراکه دارای صفحات  بیشتر می باشند.

روش های افزایش سرعت سایت

 افزایش سرعت سایت
افزایش سرعت سایت

مواردی هستند که با رعایت آنها می توان سرعت سایت را بالا برد مهمترین موارد پیشنهادی که توسط متخصصان کارشناسان طراحی سایت به وجود می‌آیند عبارتند از:

  •  استفاده از هاست مناسب
  •  طراحی سایت و کدنویسی
  • فشرده کردن خروجی
  •  سرور تاثیر تبلیغات بر
  •  سایت های تازه تاسیس پیدا کردن ویدیو و
  • تصاویر قالب سازی امنیت سایت.

استفاده از هاست مناسب

استفاده از این هاست مناسب تاثیر مستقیم زیادی بر روی سرعت وب می گذارد و همچنین سئو آن را بالا می‌برد در واقع می‌توان گفت که آثار زیر برای سایت می باشند و بسیاری از عوامل تاثیرگذار بر روی آن تاثیر مستقیم دارد.

باعث کاهش رتبه شما در گوگل شود با استفاده از هاست اشتراکی نمی‌تواند به رتبه خوبی در گوگل برسید درست است که برای استفاده از آن هزینه کمی آن پرداخت می کنید و مقرون به صرفه است ولی به شما کمک می کند.

مطالعه بیشتر:  رابط کاربری سایت

طراحی سایت و کدنویسی

می‌توان گفت کدنویسی دومین مورد مهم میباشد که باید به آن توجه شود در انتخاب شرکتی که برای شما طراحی سایت انجام می دهد باید دقت کنید چرا کد نویسی و طراحی سایت یکی از حرفه ای ترین و تخصصی ترین کارهایی است که برای یک سایت باید انجام داد.

فشرده کردن خروجی سرور

کد های css,js مقدار فاصله و کامل دارند که تاثیر خاصی بر روی سایت شما نمی گذرد. این کار تاثیر زیادی بر روی سرعت سایت می گذارد در زمان بر این کار می توانید از افزونه های دیگری هم استفاده کنید و آنها را بر روی وب سایت تان فعال نمایید.

تاثیر تبلیغات بر سایت های تازه تاسیس

باید دقت کنید که اگر وب سایت دانلود تازه تاسیس کرده‌اید نباید آگهی تبلیغاتی بگیرید چرا که بازدید کننده زیادی ندارد و این کار فقط باعث کاهش تجربه کاربری تان می شود و سعی کنید ابتدا تولید محتوا کنید و به واسطه آن جذب کاربر نمایید و بعد از پیشرفت پیجتان تبلیغات را قبول کنید.

بهینه کردن ویدئو ها و تصاویر

حجم فایل ها تصاویر و ویدئوهایی که استفاده می‌کنید باید حتماً باید کم باشد این مسئله در سرعت سایت شما تاثیر می گذارد می توانید بهینه سازی فایل ها را انجام دهید تا سرعت آن تقریباً دو برابر شود برای کم کردن حجم ویدیو و تصاویر برنامه ها و ابزارهایی هستند که می‌توانند از آنها استفاده کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد