امنیت و جلوگیری از هک شدن اینستاگرام

امنیت و جلوگیری از هک شدن اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام یکی از پر کاربرد ترین و محبوب ترین اپلیکیشن های دنیا به حساب می ‌آید که بیشتر از ۴۰۰ میلیون کاربر در هر ماه وارد آن می شود و آن ها تاکنون ۴۰ بیلیون عکس را در هر ماه اپلود می کنند.

این محبوبیت باعث شده است تا بسیاری از سودجویان در پی هک کردن صفحات شخصی باشد تا بتواند از آن ها سوء استفاده های مختلفی نماید.

هک کردن افراد به راحتی انجام می‌شود عملکردشان به خوبی امنیت را به خوبی حفظ نکرده باشید می توانند اطلاعات را از پیچ بردارند.

بسیاری از اطرافیان خود را می‌بیند که در رابطه با پوشش آن سهل انگاری می کند و به دام هکر ها می ‌افتند صفحات خصوصی آن ها هک می شود و در صورتی که اقدام اولیه را انجام ندهید این اتفاق ممکن برای شما هم بیفتد.

برای اینکه این اتفاقات رخ ندهد بهتر از قبل از انجام هر کاری برای جلوگیری از هک شدن پیج ان را شخصی کنید این اقدام بسیار ساده اما تاثیرگذار می‌باشد این اقدامات مانند گذاشتن حفاظت در جلوی خانه تان است.

تا به راحتی بتوانند وارد شوند و همانند یک سد عمل می‌کند پیج شخصی برای هر فردی حکم اتاق شخصی شان را می تواند داشته باشد که هرگز اجازه ورود به آن را ندارد.

با رعایت این نکات امنیتی حفاظت آن را بالا ببرید از مهم‌ ترین راه‌های جلوگیری از هک شدن در اینستاگرام انتخاب رمز عبور مناسب می باشد از رمزهای عبور مانند ۱۲۳۴ استفاده نکنید.

مطالعه بیشتر:  تجاری سازی لوگو با برندینگ

برای هکر ها پیدا کردن این رمز ها خیلی ساده است سعی کنید از رمزهای پیچیده استفاده کنید رمز هایی که در آن آن ها هم حروف بزرگ هم حروف کوچک اعداد و نشانه ها وجود دارد می‌تواند پیچیده باشد و کار هکر ها را سخت کند.

اگر از دسته آدم هایی هستید که یک رمز برای تمامی کشور های نهایتا می‌گذارد بهتر است که از این کار خودداری نمایید.

سریال های مختلفی را بر روی اکانت های تلگرام واتساپ اینستاگرام توییتر و غیره خود بگذارید تا با مشکل هک شدن پیج در اینستاگرام مواجه نشوید رمزهای عبور اهمیت بسیار زیادی برای جلوگیری از هک شدن در اینستاگرام دارند.

برای اینکه از پیج محافظت کنید بعد از هر بار وارد شدن به اینستاگرام استفاده از اکانت خود را در log out قرار بدهید.

باید بعد از هر بار وارد شدن با این دستگاه تمام مراحل را انجام دهید در بسیاری از مواردی که افراد با مشکل هک اینستاگرام مواجه هستند از طریق دستگاه فرد دیگری وارد پیج شخصی شدند.

از طریق اقداماتی که اینستاگرام برای جلوگیری از هک شدن کاربران خود انجام می‌ دهند تایید هویت دو مرحله ای است.

برای فعال سازی هویت دو مرحله در ابتدا باید شماره موبایل خود را در اختیار اینستاگرام قرار دهید بعد از آن دکمه چرخ دنده را لمس کنید و راه منویی ظاهر می‌شود که در آن اطلاعات شخصیتی را از شما می خواهد.

چرخ دنده کمک زیادی به جلوگیری از هک شدن می کند.

هک دستگاه در صورتی امکان دارد که شخص ایمیلتان را داشته باشد.

مطالعه بیشتر:  تجاری سازی لوگو با برندینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد