افزایش تعامل در اینستاگرام

امروزه افزایش بیزانس ها و کسب و کارهای آنلاین و کسب و کارهای اینستاگرامی در حال به ‌روز شدن و در حال توسعه هستند، که اهمیت این موضوع در ارتباط بین مشتریان و مخاطبین  هدف مدنظر ، بیش از پیش شده است.

شاید در اولین نگاه تعامل با فالوور ها و مخاطبین چنان مورد اهمیت به نظر نرسد اما برای ادامه فروش آنلاین و ر ایجاد کسب و کار اینترنتی و آنلاین ، باید این را بدانیم که هرچقدر ارتباط ما با مخاطبین و فالوور های هدفمان بیشتر و عمیق تر باشد در جهت کسب درآمدمان به مراتب رشد بالاتری را خواهد داد .

در اینجا باید بدانیم که افزایش تعامل در اینستاگرام به ارتباطاتی می‌ گویند که صفحه شما را احاطه می ‌کند.

در واقع این ارتباطات می‌توانند شامل اشتراک گذاری، سیو، کامنت گذاری، لایک کردن پیام های دایرکت، کلید روی لینک ها باشد.

اجزای اینستاگرام عوامل مختلفی دارد. کسانی که بدون لایک کامنت و فالو هستند بازدید پیجشان پایین است و به خاطر همین مووع باید تلاش داشت کرد تا این آمار را به روز تر و بیشتر کرد .

و در صورتی که این معیار ها با توجه به الگوریتم اینستاگرام اتقاق نیوفتد ، عملا هیچ سودی برای آن ها از پیج عاید نمی‌شود در اینستاگرام معیاری به نام نرخ تعاملات وجود دارد که میزان ارتباطات را مورد بررسی قرار می دهند در صورتی که این عدد برای پیج کمتر از مقدار معقول باشد علاوه بر اینکه بازدید ثابت از صفحه اینستاگرامی خود نخواهد داشت بلکه اینستاگرام به دلیل تعاملات کم اجازه قرار گرفتن پست ها آن را در اکسپلورر نخواهد داد.

مطالعه بیشتر:  دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

به این صورت است که فالور های پیج با سرعت بسیار کمی افزایش پیدا می کند اما روش ها برای افزایش نرخ تعاملات وجود دارند که باید با آن ها آشنا شوند.

فالوور فیک نابود کننده تعاملات می باشد همانطور که از اسمش پیدا است فالوور های دروغین به واسطه شخصی اداره نمی‌شود و به همین دلیل می‌تواند تعاملات پیج شما را پایین بیاورند برای جلوگیری از تاثیر منفی فالور های پیج فیک باید آن ها را از پیج تان حذف کنید.

پیدا کردن زمان مناسب برای گذاشتن پست می تواند یکی از کلیدی ترین عوامل برای افزایش نرخ تعاملات در اینستاگرام اضافه کرد بهترین زمان برای پست گذاشتن زمانی است که فالوور های زیادی در اینستاگرام آنلاین باشند تا به سرعت بتوانند پست شما را ببینند یکی از راه های بالا بردن تعاملات پیج استیکر های استوری هست مثلا قرار دادن جعبه های سوال پرسش و پاسخ می تواند عامل پیج را بالا ببرند.

فاکتورهای تاثیرگذار و مهم در محاسبه تعاملات تعداد یا همان ذخیره ‌سازی ها می باشد اگر بتوانید محتوا درست تولید کنید که کاربران آن را بپسندند و ذخیره کنند می توانید  گام بزرگی در زمینه تعامل پیج تان بردارید.

لایک گذاری و فوروارد کردن پست های پیج شما تعاملات پیج شما را به شدت بالا می ‌برد و می‌تواند آن را به اوج برساند از تولید محتوای با کیفیت و می‌تواند این زمینه را فراهم کنید.

بعد از مقدار فعالیت در اینستاگرام و افزایش نسبی فالور هایتان مخاطبین خود را بشناسید و آن ها را تحلیل کنید و تشخیص دهید که در چه موضوعاتی بیشتر فعالیت می کند و به آن علاقه دارند و بعد از نتیجه رسیدن در رابطه با این موضوع تولید محتوای خود را بیشتر به سمت علاقه مخاطبین پیج نام ببرید.

مطالعه بیشتر:  تبلیغات اینفلوئنسری چیست

لایو های طولانی می‌تواند باعث افزایش تعامل و بالا رفتن ارتباط میان فالور ها شما شود هر چقدر کپشن آن ها طولانی تر باشد مخاطب بیشتر با محتوای پیج تان آشنا شوید و همین امر نرخ تعاملات پیجتان را بالا می برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما هم پیمان شده ایم برای پیشرفت شما !

طـراحـی یک سایت اختصاصی بـرای پزشک یا کلینیک ، درمـانگاه و یا هـر مجـموعــه ای نمایانگر جایگاه ؛ منزلت و وجهه کاریپزشک یا مجموعـه بوده و تاثیر بسیار زیاد و مستقیم در ایجاد حس اعتمـاد برای مخاطب ، بیمار و یا هـر شخصی که به نحـوی با آن مجموعـه مرتبط می باشد ، خواهد داشت . بنابراین طراحی سایت پزشکی را میتوان یک سرمایه گذاری بلند مدت دانست و دقت داشته باشیم کهداشتن سایت پزشکی  ، خود یک تبلیغ مستقیم و هدفمندبوده ، که در نهایت میتواند منتج به درآمدزاییمستقیم برای پزشک یا کلینیک پزشکی نماید . باید بدانیم که طراحی یک سایت حرفه ای و تسلط برمراحل طراحی آن سایت باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

شاید برای شما مفید باشد